Používaním stránky Sypkomer.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OKViac info

Sypkomer.sk - zásobovacia aplikácia pre Travian

Zásobovacia aplikácia pre Travian 4.4

              

ŠPECIÁLNA PONUKA

24 hodín zadarmo

Štatistické údaje

Online:

29

Návštev dnes:

16

Návštev celkovo:

10 745 570


Počet aktívnych účtov:

3

Počet krajín / serverov:

57 / 1 344

Aplikácia spĺňa herné pravidlá Travianu, v žiadnom bode ich neporušuje a preto vás Multihunter nemôže zablokovať za používanie aplikácie Sypkomer.

Novinky

02. 11. 2023, 00:15

Podpora najnovšej verzie Travian Legends

 

15. 01. 2023, 17:00

Rôzne zmeny a vylepšenia

 

21. 08. 2022, 12:45

Rôzne zmeny a vylepšenia

 

01. 06. 2022, 01:00

Rôzne zmeny a vylepšenia

 

28. 03. 2022, 11:30

Rôzne zmeny a vylepšenia

 

Partnerské linky

PoslatSMS.sk

SMS brána zadarmo do všetkých sietí v rámci Slovenska, Českej republiky, Maďarska, Rakúska, Veľkej Británie a Poľska.

 

LegiTalk.sk

software, freeware,...

 

gunis.sk

gunis | sk * Freelancer & Webdeveloper

 

Sypkomer - domény

 
 
 

Pomoc

 

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA: Pokiaľ máte aktuálne kladný stav obilia v sýpke, výpočty stavu obilia v budúcnosti sú presné a sedia s Travianom. Avšak ak máte sýpku prázdnu a teda vám umiera v dedine vojsko, stav obilia do budúcna sa dá len odhadnúť, avšak môžu nastať i väčšie rozdiely. Preto je len jedna možnosť: ak vám to tam už hladuje a umiera, zásobujte čo najviac, nech aj sýpka pretečie, hlavne nech neumiera vojsko.

 

OBCHODNÍCI 2x (3x): Transporty so šedým pozadím sú tie, ktoré sú len vypočítané, že vtedy v danom čase prídu obchodníci druhý (tretí) krát a tak nemusí byť presne toľko obilia (surovín) v danom transporte ale môže byť menej (nakoľko nemusí byť dostatok v sýpke (sklade) u hráča, čo suroviny posiela). Keď sa následne spraví aktualizácia už počas behu obchodníkov druhý (tretí) krát, automaticky sa upraví presný počet prichádzajúcich surovín a pozadie transportu sa zmení na normálnu modrú farbu.

 

MENO HRÁČA A NÁZOV DEDINY: V pravom paneli je uvedené meno hráča a názov dediny; toto je automaticky raz denne aktualizované podľa Travianu, v ranných hodinách. Preto ak ste len dnes dedinu prebrali, môžete tam mať neaktuálne informácie o jej majiteľovi a názve.

 

VERZIA PRE VEREJNOSŤ: Verejnosti sa zobrazujú len transporty obilia a reporty. K ostatným funkciám a možnostiam Sypkomer-a musíte byť prihlásený. V nastaveniach máte možnosť vybrať, čo všetko sa bude verejne zobrazovať.